INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Publikohen mesazhet! Ish i dashuri i Kylie Jenner dhe ylli BOTËROR i shkruajnë Armelës së Big Brother! [FOTO]

Publikohen mesazhet! Ish i dashuri i Kylie Jenner dhe ylli BOTËROR i shkruajnë Armelës së Big Brother! [FOTO]

Publikuar më: 11:05 03-07-2019

E mori famën në Big Brother dhe tashmë edhe pse episodet e saj në këtë reality shoë kanë mbaruar prej kohësh, ajo vazhdon të jetë ndër bukuroshet seksi më të komentuara.

Armela është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto e video nga më të ndryshmet dhe së fundmi ka tërhequr vëmendjen e dy artistëve me famë botërore, Tyga dhe Dj Snake.

Ajo ka publikuar një video sensuale ku shfaqet duke kërcyer nën ritmet e këngës së tyre “Loco Contigo” dhe kjo video është parë menjëherë nga dyshja e famshme të cilët nuk kanë ngurruar t’i kthejnë përgjigje Armelës në privat. Tyga e ka pëlqyer videon dhe i ka dërguar dy emoji si për të treguar se kërcente shumë mirë. Të njejtën gjë ka bërë edhe Dj Snake siç mund t’i shihni më poshtë.

tyga.jpg

snake.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038619041442871