INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pse vallë, do ju pëlqente? I kërkuan të rikthehet, aktori i njohur refuzon PORTOKALLI-në, ja për kë bëhet fjalë! [FOTO]

Pse vallë, do ju pëlqente? I kërkuan të rikthehet, aktori i njohur refuzon PORTOKALLI-në, ja për kë bëhet fjalë! [FOTO]

Publikuar më: 15:30 11-09-2018

Bes Kallaku, Erion Isai dhe Olsi Bylyku janë të larguarit e fundit nga spektakli i humorit “Portokalli”. Ata janë bashkuar në rubrikën e re që pritet të nisë në emisionin “E Diela Shqiptare” dhe para pak ditësh u aludua se ata kanë marrë edhe skenaristin e njohur Vangjel Kozma.

Mirëpo për këtë nuk ka asnjë konfirmim, ama siç duket Portokalli ka nisur kërkimin e figurave të reja për të marrë pjesë në spektaklin e humorit 'Portokalli'.

Sipas 'Iconstyle', televizioni ka futar aktorin e njohur Gazmend Gjoka, i cili ka marrë pjesë edhe më parë në spektakël, mirëpo aktori ka refuzuar pjesëmarrjen.

Vite më parë, Gazmendi luante në 'Portokalli' rolin e Bolit dhe atë të Xhonit, ku luante krah 'Ninit të Bules' (Elvis Pupës).

xha.jpg

xd.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034310817718506
    array(1) { ["section"]=> string(118) "pse-valle-do-ju-pelqente-i-kerkuan-te-rikthehet-aktori-i-njohur-refuzon-portokalli-ne-ja-per-ke-behet-fjale-foto-71323" }