INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Pse përdridhesh, të ha…''/Komentuesit nuk përmbahen ndaj Alba Hoxhës, balerina seksi bën reagimin EPIK! [FOTO]

''Pse përdridhesh, të ha…''/Komentuesit nuk përmbahen ndaj Alba Hoxhës, balerina seksi bën reagimin EPIK! [FOTO]

Publikuar më: 16:55 17-04-2019

Ajo është një ndër personazhet më të përfolura në mediat rozë. Balerina e njohur dhe prezantuesja e motit ka ‘rrëmbyer’ një pjesë të madhe të vëmendjes mediatike me lidhjen e saj të përfolur me Albi Nakon. Së fundmi Alba Hoxha ka postuar një video duke bërë një kërcim sensual ndërsa promovon cigaret duke uruar për një javë të mbarë, por ndjekësit kanë vërshuar me komente.

“Një gjë nuk kuptoj unë, pse përdridhesh?”-shkruan një prej ndjekësave të shumtë të Albës në Instagram.

Por, Alba Hoxha ka nxituar për t’i kthyer një përgjigje në lidhje me videon e postuar.

“Kërcimi në gjak, ç’ti bësh.”-shkruan balerina.

PSJHT.png

HOXHA.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0035269260406494