INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pse mashkulli që dashuroni ju ka braktisur? 3 arsyet e trishta!

Pse mashkulli që dashuroni ju ka braktisur? 3 arsyet e trishta!

Publikuar më: 13:55 24-12-2018
Nëse doni të dini si të mos ndaheni me dikë që doni, këtu janë 3 gabimet që duhet të shmangni.
Nëse dëshironi të mos keni probleme me personin që dashuroni, mos  bëni këto gjëra:
1. Ju e manipuloni atë
Nëse e manipuloni mashkullin që doni, lojen e keni të humbur. Sipas intv.al nëse e bëni këtë gjë, ai nuk do durojë dot dhe si pasojë do t’iu lërë.
2. Ju nuk i keni besuar atij
Baza e një marrëdhënieje të shëndetshme është pikërisht besimi që ju krijoni te dikush.Nëse qëndroni me dikë që nuk e besoni, sërish do e humbisni pasi dyshimet tuaja do e lodhin atë.
3. Ju keni lënë planet tuaja për atë
Kur ai ju ka lajmëruar për të bërë diçka, ju gjithmonë keni qenë aty për të. Keni lënë planet tuaja, jetën tuaj vetëm për t’ia bërë qejfin atij, pra keni harruar veten tuaj. Një mashkull do krijojë shumë respekt për ju, nëse as ju nuk e respektoni veten tuaj. 
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008185863494873
    array(1) { ["section"]=> string(67) "pse-mashkulli-qe-dashuroni-ju-ka-braktisur-3-arsyet-e-trishta-82491" }