INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Protesta e opozitës, vjen reagimi i kryeministrit Rama: Keqardhje për...[FOTO]

Protesta e opozitës, vjen reagimi i kryeministrit Rama: Keqardhje për...[FOTO]

Publikuar më: 19:34 13-04-2019

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me protestën e opozitës. Në një status në Twitter, kreu i qeverise solidarizohet me policët e plagosur, ndërsa thotë se PD dhe LSI janë dy parti të verbuara.

Solidaritet me çdo punonjës policie që në ditë si kjo, duhet të përballet me ekseset fizike të një politike të dëshpëruar, pa kokë, pa drejtim, pa të nesërme! Keqardhje për policët e plagosur nga goditjet qorre të dy partive të verbuara, që marshojnë në rrugën e vetëshkatërrimit.

RAMA.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0038280487060547
    array(1) { ["section"]=> string(78) "protesta-e-opozites-vjen-reagimi-i-kryeministrit-rama-keqardhje-per-foto-91372" }