INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Project Runway

Project Runway

Publikuar më: 17:21 29-09-2017


Ky është project runëay! Kërkimi për stilistin e ri më të mirë. 12 stilist. Por vetëm një mund të fitojë çmimin e madh prej 100.000$, një kontratë me një markë të famshme rrobash dhe mundësinë për të zhvilluar linjën e vetë të veshjeve. Për këta 12 stilist kjo është mundësia e jetës. 

Më shumë në këtë kategori: « Dirt
BRUSKO »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0076868534088135
    array(1) { ["section"]=> string(20) "project-runway-37805" }