INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Project Runway

Project Runway

Publikuar më: 17:21 29-09-2017


Ky është project runëay! Kërkimi për stilistin e ri më të mirë. 12 stilist. Por vetëm një mund të fitojë çmimin e madh prej 100.000$, një kontratë me një markë të famshme rrobash dhe mundësinë për të zhvilluar linjën e vetë të veshjeve. Për këta 12 stilist kjo është mundësia e jetës. 

Më shumë në këtë kategori: « Dirt
BRUSKO »
Article Logic
Execution time: 0.0029380321502686