INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Produkti që ju nevojitet për të kthyer audiot amatore në professionale

Produkti që ju nevojitet për të kthyer audiot amatore në professionale

Publikuar më: 13:31 07-01-2019

Një ndër tendencat  më intriguese aktuale në kategorinë Gadgets është profesionalizimi i përmbajtjes audio në internet. Me fansat e podcasters, të gjithë janë të etur për të marrë cilësinë e tyre të prodhimit, dhe prodhuesit e specializuar si Blue janë duke iu përgjigjur thirrjes për audio me cilesi më të lartë. Duke lançuar Blue Yeti Nano në IFA vitin e kaluar, duke e bërë mikrofonin e saj të njohur botëror më kompakt dhe më të përballueshëm, Blue ka ardhur në Consumer Electronics Show në Las Vegas me mikrofonin e saj të parë të konsumit të klasës XLR në formën e 99.99 dollarëve të ri Blue ember.

Instagram Banner

 Blue duket se u përpoq të vendoste çmimin sa më të përballueshëm që të ishte e mundur, duke pritur që do të shpenzohesh më shumë për të nje audio të mirë në studio. Duke pasur parasysh brendet e krijuara nga kompania në fushën e transmetimit, podcasting dhe vlogging YouTube me Blue Yeti, ka shumë arsye për të pritur që Ember të përmbushë pretendimet e Blue për qartësi dhe cilësi të jashtëzakonshme.

Ember Blu do të publikohet në shkurt, dhe ju mund ti bëni pre-order tani për $ 99.99.

©insmart.al
Article Logic
Execution time: 0.0020289421081543