INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Prindërit kundërshtonin martesën! Albi Nako dhe Alba Hoxha ndahen përfundimisht pas 2 vitesh? [FOTO]

Prindërit kundërshtonin martesën! Albi Nako dhe Alba Hoxha ndahen përfundimisht pas 2 vitesh? [FOTO]

Publikuar më: 13:01 03-07-2019

Albi Nako dhe alba Hoxha janë përfolur vazhdimisht për lidhjen e tyre në media. 

Ndonëse çifti nuk e ka pranuar kurrë publikisht këtë lidhje, spekulimet nuk kanë patur të mbaruar dhe fillonin që nga 'like-t' në foto e deri tek komentet që i bënin njëri-tjetrit.

E megjithatë, vetëm një muaj më parë Albi dhe Alba e hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami dhe prej kohësh nuk janë parë më bashkë, madje në “Alba Festival” ku Albi ishte me trupën e tij të baletit, Alba nuk u pa gjëkundi.

Kanë mjaftuar këto detaje që në media të përflitet se çifti i ka dhënë fund lidhjes 2 vjeçare.

Sipas ‘Panorama Plus’ mosmarrëveshjet në çift, por edhe qëndrimi jo miratues i prindërve të Albit, të cilët nuk kanë dashur zyrtarizmin e tij në martesë me një vajzë në profesionin e balerinës, dhe gati dy dekada më të re, kanë bërë që dyshja e njohur të ndahet.

 Kujtojmë që i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, babai i Albit deklaroi me bindje se nusen e Albit nuk do e dëshironte të ishte me profesion balerinë.

WTHJESRJN.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.009843111038208
    array(1) { ["section"]=> string(102) "prinderit-kundershtonin-martesen-albi-nako-dhe-alba-hoxha-ndahen-perfundimisht-pas-2-vitesh-foto-97767" }