INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Prindër - fëmijë në një gojë: Të hiqen detyrat e shtëpisë! [VIDEO]

Publikuar më: 13:40 28-03-2017

Kush ka fëmijë në shkollë, e ndjen çdo ditë së bashku me ta mbingarkësën jo vetëm të lëndëve të shumta, por edhe të detyrave të shtëpisë. Në një kohë kur shumë shtete të botës, po shkojnë drejt reduktimit të tyre në vendin tonë ndodh e kundërta, nxënësit ngarkohen çdo ditë e më shumë. IN News pyeti prindër dhe nxënës, që shprehin shqetësimin për ngarkesën, por dhe shtuan se mësimet s’u lenë kohë për asnjë aktivetet kulturor apo sportive.

Për më shumë ndiqni kronikën në IN News…

Article Logic
Execution time: 0.0034611225128174