INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Prej muajsh s’dinim gjë për të, por ja ku do e shohim së shpejti Flori Mumajesin! [FOTO]

Prej muajsh s’dinim gjë për të, por ja ku do e shohim së shpejti Flori Mumajesin! [FOTO]

Publikuar më: 11:39 28-09-2019

Prej disa kohësh në media është diskutuar shumë mungesa e gjatë e Flori Mumajesit në skenë. Që prej fitores së festivalit ‘Kënga Magjike’, ai ‘u zhduk’ nga ekrani dhe nuk publikoi më këngë të reja. Kjo mungesë e Florit është ndjerë edhe tek fansat e tij, të cilët nuk lënë rast pa u interesuar për kantautorin.

Dhe më në fund ka ardhur një lajm i mirë për simpatizantët e Mumajesit, pasi siç duket shumë shpejt do të kemi një tjetër krijim të tij.

Ka qenë kolegia nga Kosova Shkurte Gashi ajo që na ka njohur me lajmin e bukur, teksa ka zbuluar nëpërmjet një postimi në Instagram se së shpejti do të vijë një këngë e re shoqëruar me videoklip, si bashkëpunim mes Flori Mumajesit, Shkurte Gashit dhe Brunon.

Duket se xhirimet e klipit kanë nisur dhe të gjithë mezi po presim se ç’ka ‘gatuar’ kësaj here pas një mungese të gjatë Flori Mumajesi.

sun.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0048370361328125
    array(1) { ["section"]=> string(91) "prej-muajsh-s-dinim-gje-per-te-por-ja-ku-do-e-shohim-se-shpejti-flori-mumajesin-foto-102503" }