INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pra, në klipin e ri të Encës do të jetë PORNOSTARJA e famshme BOTËRORE? Ja si përgjigjet ajo! [VIDEO]

Pra, në klipin e ri të Encës do të jetë PORNOSTARJA e famshme BOTËRORE? Ja si përgjigjet ajo! [VIDEO]

Publikuar më: 11:38 13-07-2019

Me femra të zhveshura, të shtrira përtokë, në krevat dhe në divane. Kështu do të jetë videoklipi i këngës më të re të Enca Haxhiajt. Pas bashkëpunimit me Muharrem Ahmetin, Enca ka gati këngën e radhës, një këngë të cilën e kishte njoftuar prej kohësh e që ka ardhur koha të publikohet.

Enca ka publikuar ditën e djeshme një video nga xhirimet e klipit ku shfaqen vajza me rroba banjo, disa të shtrira përtokë e të dehura dhe të tjera në shtrat.

Video menjëherë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve dhe komentet nga fansat kanë qenë të shumta.

 

Sigurisht që nuk mund të mungonte dhe komenti i pornostares së njohur Kendra Lust, së cilës Enca i bëri një ftesë zyrtare që të jetë pjesë e klipit të saj të rradhës.

Si u përgjigj Kendra? “Do ishte qejf”.

Pra s’na mbetet gjë tjetër veçse të presim se çfarë ka rezervuar Enca.

realaa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036749839782715