INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Postoi FOTO me bikini por shihni perlën e re të Rudina Magjistarit!

Postoi FOTO me bikini por shihni perlën e re të Rudina Magjistarit!

Publikuar më: 16:42 04-08-2018

Rudina Magjistari është njëprej moderatoreve më të njohura dhe të dashura për publikun shqiptar.

Si rrallëherë Rudina ka postuar foto me bikini në Instagram, dhe duket se kjo verë e ka gjetur ndryshe Rudinën.

Së fundmi ajo ka postuar një foto me vajzën e saj në të cilën vogëlushja i hedh një gotë me ujë.

Por ajo që shkruan Rudina na ka bërë të gjithëve të qeshim.

Në përshkrimin e fotos Rudina shkruan se duhet një kovë me ujë, jo një gotë për të pëballuar vapën.

Por me sa duket moderatorja ka harruar që ndodhet brenda një pishine!

rudina_magjistari.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0022621154785156