INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
PORNOSTARJA e njohur i bën komentin +18 në foton “HOT”, Enca ia kthen kështu! [FOTO]

PORNOSTARJA e njohur i bën komentin +18 në foton “HOT”, Enca ia kthen kështu! [FOTO]

Publikuar më: 14:05 10-05-2020

Enca është një ndër këngëtaret më të njohura dhe me të preferuara nga publiku shqiptar, por jo vetëm. Gjatë periudhës së karantinës, ajo prej disa ditësh po shijon bukurinë e bregdetit shqiptar, pasi masat u lehtësuan dhe njerëzit mund të lëvizin më lirisht.

E sigurisht, ndërkohë që po relaksohet në jug të vendit, nuk kanë munguar fotot dhe videot e ndryshme, e këtu nuk bëjnë përjashtim as ato “hot”.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shfaqet e veshur me bikini dhe duket shumë sensuale, por s’kanë munguar as komentet e shumta të fansave. Në mesin e tyre është edhe një koment +18 nga pornostarja e njohur, Kendra Lust, e cila shpesh herë shkëmben komente me këngëtaren shqiptare.

“Goce, do të haja…”, i shkroi Kendra, ndërsa Enca ia ktheu vetëm me disa emoji me sytë me zemra dhe flakë.

perkun.png

 

Ja pra që vajzat na tregojnë edhe një herë se kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën.

Article Logic
Execution time: 0.0034089088439941