INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Populli t'bon e populli t'rrzon' Tayna sot kujton veten një vit më parë dhe ka dy fjalë për të thënë për karrierën e saj [FOTO]

'Populli t'bon e populli t'rrzon' Tayna sot kujton veten një vit më parë dhe ka dy fjalë për të thënë për karrierën e saj [FOTO]

Publikuar më: 12:31 01-06-2019

Ishte pikërisht bashkëpunimi "Columbiana" me Don Phenom, i cili e katapultoi reperen e re Tayna një vit më parë në tregun muzikor shqiptar. 

Që nga ky bahskëpunim, sukseset e Taynës nuk kanë patur të ndalur dhe mund të themi se ky vit ka qenë i saji padiskutim.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Tayna ka kujtuar se si sot një vit më parë u publikua bashkëpunimi që i dolli kaq shumë sukses si dhe ka falenderuar të gjithë fansat e saj për suportin që i kanë dhënë gjatë këtij viti. 

 

 

Article Logic
Execution time: 0.009666919708252
array(1) { ["section"]=> string(130) "populli-t-bon-e-populli-t-rrzon-tayna-sot-kujton-veten-nje-vit-me-pare-dhe-ka-dy-fjale-per-te-thene-per-karrieren-e-saj-foto-95202" }