INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po sfidon yjet BOTËRORË? Tani jo me një, por me dy nominime në eventin e rëndësishëm! Sukseset e Luanës nuk paskan të mbaruar [FOTO]

Po sfidon yjet BOTËRORË? Tani jo me një, por me dy nominime në eventin e rëndësishëm! Sukseset e Luanës nuk paskan të mbaruar [FOTO]

Publikuar më: 10:25 14-07-2019

Luana Vjollca sapo ka publikuar bashkëpunimin e saj më të fundit me Faydee, këngën Yalla Habibi, e cila ka rezultuar mjaft e suksesshme.

Përveç klikimeve të shumta në YouTube, kjo këngë i ka siguruar Luanës dhe Faydee, një nominim në 'Dolce Vita Awards', event i cili mbahet në New York, mes emrave më të lakuar të muzikës botërore si Cardi B e shumë të tjerë.

Ky është nominimi i dytë i Luanës në këtë even dhe mund të themi se padyshim, Luana po sdifon dhe yjet botërorë.

brsrdfb.jpg

rethgdrtbh.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080668926239014
    array(1) { ["section"]=> string(133) "po-sfidon-yjet-boterore-tani-jo-me-nje-por-me-dy-nominime-ne-eventin-e-rendesishem-sukseset-e-luanes-nuk-paskan-te-mbaruar-foto-98528" }