INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po ju si mendoni? ENCA e thotë TROÇ: Kjo është kënga ime më e nënvlerësuar [FOTO]

Po ju si mendoni? ENCA e thotë TROÇ: Kjo është kënga ime më e nënvlerësuar [FOTO]

Publikuar më: 12:30 23-09-2020

Këngëtarja seksi, Enca është bërë nostalgjike dhe ka hapur arkivat, ku ka ndarë me ndjekësit disa nga fotot dhe videoklipet e saj. Mes tyre, ajo ka veçuar ‘Balad’ dhe ka treguar se e do shumë këtë këngë.

“E dua kaq shumë këtë këngë dhe ndjej sikur kjo është kënga ime më e nënvlerësuar”, ka shkruar këngëtarja në Instastory.

Në postimet e fundit Enca ka treguar se ka shumë këngë, të cilat është duke i përgatitur për t’i ndarë me të gjithë fansat e saj. Ajo ka shtuar se e rënëdësishme është që gjatë momenteve më të vështira njerëzit të mendojnë pozitivisht pasi jeta ka shumë të papritura. 

en.png

Article Logic
Execution time: 0.003446102142334