INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Po çmendet ‘TikTok’-u! Kjo video LAKURIQ e Julit të 'Për'puthen' po bën xhiron e rrjetit, zbulon organin gjenital!

Publikuar më: 22:27 24-02-2021

Juli nuk është një emër i panjohur për publikun. Përveç pjesëmarrjes në Përputhen ai ka qenë i njohur si aventurieri që udhëton nëpër botë më autostop.

Ai ka dalluar për shpirtin e tij të lire. Së fundmi në TikTok po qarkullon një video e Julit nudo. Ai çohet nga krevati duke bërë video dhe shkon të mbushë çajnikun.

Por tek çajniku pasqyrohet trupi i tij lakuriq, dallohet qartë madje edhe organi gjenital. Nuk dihet nëse  Juli e ka parë këtë detaj që para publikimit apo nuk e ka vënë re aspak.

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071980953216553