INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po bënte Twerk! Cardi B i griset kostumi duke nxjerrë në pah të pasmet [FOTO]

Po bënte Twerk! Cardi B i griset kostumi duke nxjerrë në pah të pasmet [FOTO]

Publikuar më: 11:51 17-06-2019

Cardi B është një ndër reperet më të suksesshme dhe e adhuruar për të gjithë publikun anë e mbanë botës

Reperja gjithashtu ka edhe një vëmendje shumë të madhe mediatike, por për më tepër se kjo në rjetet e saj sociale bëhet nami.

Gjatë performancës në Arts And Music Festival në Tennessee, reperes iu gris kostumi në momentin kur po bënte twerk.

Reperja pësoi një incident me veshjen e saj që iu gris pikërisht në pjesën e të pasmeve duke bërë të dukeshin çdo gjë që ajo kishte veshur poshtë kostumit.

Të parët që e kuptuan këtë incident ishin punonjësit në skenë te cilet lajmëruan menjëherë reperen, së cilës iu desh të linte skenën për t’u ndërruar menjëherë.

Ky incident vjen pasi Cardi B u shfaq për herë të parë në skenë, pak pasi anuloi koncertet nga problemet shëndetësore që kishte pasur me operacionet plastike.

14875824-7148681-Revealing_Cardi_B_showed_a_little_more_of_her_booty_than_even_sh-a-66_1560749570233.jpg

14875822-7148681-image-a-39_1560745225363.jpg

14875830-7148681-image-a-38_1560745208763.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0076620578765869