INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po bëhet gati për dasmën e madhe me Sarën? Ledion Liço merr vendimin drastik, zbulojeni! [FOTO]

Po bëhet gati për dasmën e madhe me Sarën? Ledion Liço merr vendimin drastik, zbulojeni! [FOTO]

Publikuar më: 19:41 20-07-2018

U dashuruan, u fejuan, u bënë prindër, por në altar si pamë kurrë. Ledioni dhe Sara Hoxha gëzojnë një romancë shumë të shëndetshme, romancë e cila i dha frytët e saj që me ardhjen në jetë të vogëlushit London Noor Liço.

E siç është raportuar pak muaj më parë në muajin gusht, buzë liqenit Como në Itali, Ledion Liço dhe Sara Hoxha do i thonë PO njëri-tjetrit në altar. Siç është njoftuar edhe më herët, dasma e çiftit do të jenë tejet private dhe do të ftohen vetëm miqtë e ngushtë dhe familjarët e Sarës dhe Ledionit.

Dasma do të jetë tejet e veçantë, për vetë faktin që ata do të celebrohen në prani të vogëlushit të tyre, London Noor.

Mesa duket Ledioni është përqëndruar tek një ndër ditët më të rëndësishme të jetës së tij dhe të organizojë deri në detaje ceremoninë e dasmës. Prej disa ditësh, ai është shkëputur krejtësisht nga rrjetet sociale duke i mbyllur të gjitha ato.

 

fes.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0081570148468018