INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Përse vallë? Mozzik bëhet bashkë me këtë reper të njohur dhe i bëjnë “diss” Noizyt, ja çfarë i thonë [VIDEO]

Përse vallë? Mozzik bëhet bashkë me këtë reper të njohur dhe i bëjnë “diss” Noizyt, ja çfarë i thonë [VIDEO]

Publikuar më: 21:39 30-03-2018

Po Noizy si do reagojë?

Hip Hop është një nga disiplinat më të vështira muzikore sepse jo vetëm duhet të krijosh këngë të bukura për të depërtuar në treg, por edhe duhet të mbijetosh pasi artistët e vjetër “të sulmojnë” për të treguar se kush “komandon”.
Mozzik është një ndër reperët më të mirë shqiptar i cili edhe pse në një moshë të vogël është bërë shumë i famshëm falë hiteve të tij që i ka dëgjuar i madh dhe i vogël. Ziki kur është ftuar në emisione të ndryshme zakonisht ka folur mirë për referat e tjerë, por një veprim i tij që ka bërë së fundmi na çuditi.

Nëpër internet po qarkullon një video ku ai shfaqet përkrah reperit të njohur Don Phenom dhe këndon refrenin e këngën “S’jeni gati për mu”, shkruan intv.al. Nëse nuk e dinit, kjo është një këngë që Don Phenom e ka bërë si “Diss” për të gjithë grupin OTR, veçanërisht Noizyn.

Nuk e dimë çfarë mund të ketë Mozzik me Noizyn, por me siguri këtij të fundit si ka pëlqyer aspak.

Article Logic
Execution time: 0.0021169185638428