INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Për një marrëdhënie të ZJARRTË, këto janë 5 pozicionet e seksit për çiftet shumë pasionante [FOTO]

Për një marrëdhënie të ZJARRTË, këto janë 5 pozicionet e seksit për çiftet shumë pasionante [FOTO]

Publikuar më: 23:48 25-05-2018

Jeni një çift pasionant, që nuk ngurroni të provoni pozicione të reja për të gjallëruar edhe më tepër jetën tuaj seksuale? Ja 5 pozicionet për një seks “të zjarrtë” e të paharrueshëm që duhet të provoni:

1. Sensualizëm

1_1.jpg

Kur femra është sipër dhe me trupin e ngjeshur pas mashkullit, krijohet një atmosferë shumë sensuale dhe romantike dhe seksi zgjat edhe më shumë.

2. Rock’ Roll

1_2.jpg

Kur mashkulli është sipër dhe këmbët e femrës vendosen në qafën e partnerit. Ky pozicion lejon një penetrim të thellë të mashkullit dhe krijon një seks plot adrenalinë.

3. Një “fluturim prej fluture”

1_3.jpg

Femra e shtrirë mbi një tavoninë të lartë dhe mashkulli në këmbë. Është një pozicion që fal shumë kënaqësi për të dy partnerët.

4. Kënd i drejtë

1_4.jpg

Një pozicion ku femra rri e shtrirë anash dhe mashkulli sipër, duke krijuar së bashku një kënd të drejtë, për të përjetuar një orgazmë të thellë.

5. Të përkulur

1_5.jpg

Një pozicion shumë romantik, ku femra është ulur sipër mashkullit dhe të dy janë të përkulur teksa mashkulli ka përballë gjoksin e femrës.

Article Logic
Execution time: 0.0032670497894287