INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Për herë të parë në muzikën shqiptare! Tayna dhe Dafina vendosin rekordin që vështirë të thyhet! [FOTO]

Për herë të parë në muzikën shqiptare! Tayna dhe Dafina vendosin rekordin që vështirë të thyhet! [FOTO]

Publikuar më: 13:03 27-07-2020

Bashkëpunimi i Taynës me Dafina Zeqirin ka qenë një nga projektet më të suksesshme të dy artisteve. Edhe pse ka kaluar disa kohë, kënga është akoma mjaft e pëlqyer. Kjo këngë ka arritur së fundmi një rekord me mbi 50 milionë klikime. Kjo është një arritje për reperet, pasi bëhet bashkëpunimi i parë mes dy femrash që arrin këto shifra. Lajmin e kanë ndarë vetë këngëtaret në ‘Instastory’, të cilat me siguri janë emocionuar shumë.

Kujtojmë se dyshja është mjaft aktive në muzikë. Tayna sapo ka publikuar hitin e saj më të ri “Bass”, ndërsa Dafina po punon për albumin “Dafinë moj”.

20200726_201348.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032570362091064