INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi u përfol për lidhje me Borën, Atdheu i shpall publikisht ‘luftë’ Donaldit për Beatrixën ‘’Të fitojë më i miri’’

Pasi u përfol për lidhje me Borën, Atdheu i shpall publikisht ‘luftë’ Donaldit për Beatrixën ‘’Të fitojë më i miri’’

Publikuar më: 16:40 14-01-2022

Ka kohë që nuk është pjesë e ekranit dhe pjesëmarrja e tij në reality shoun ‘’Për’puthen’’ ka përfunduar por Atdheu vazhdon të qëndrojë në qendër të vëmendjes e të krijojë lajme.

Ka kohë që përflitet për një lidhje të mundshme me Bora Zemanin, e cila u mohua nga të dyja palët por ish-konkurrenti vazhdimisht publikon mesazhe indirekte lidhur me këtë temë.

E duket se nuk po mjaftohet me Borën, Atdheu përmendi edhe Beatrixën si të vajzën me të cilën do të flirtonte.

‘’Po a nuk do e kishe problem konkurrencën?’’, e ka pyetur moderatorja Estes Byluku, referuar Donaldit, me të cilën Trixa është në lidhje.

‘’Le të fitojë më i miri’’ është përgjigjur Atdheu duke i shpallur kështu ‘’luftë’’ publikisht Donaldit.

Nuk dihet se si do të pritet kjo deklaratë nga Donaldi pas daljes nga shtëpia, pasi djaloshi nga Gjakova u përfol disa herë si arsye për ndarjen mes tij dhe Borës.

Article Logic
Execution time: 0.0034098625183105