INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi u pajtuan, STRESI mbron NOIZYN publikisht për këtë arsye, ja ç'thotë!

Pasi u pajtuan, STRESI mbron NOIZYN publikisht për këtë arsye, ja ç'thotë!

Publikuar më: 12:38 25-08-2021

Edhe sot disa ditë pasi koncerti i Goran Bregoviç u mbajt në Korçë po vazhdojnë diskutimet.

Gjatë performancës së këngëtarit serb u hodh gaz lotësjellës ndërsa një nga komentuesit është shprehur i lumtur për këtë duke përmendur reperët Stresi dhe Noizy që sipas tij nuk e ndaluan këtë koncert.

 E ditën e sotme Arkimed Lushaj i ka reaguar duke mbrojtur edhe Noizyn dhe duke thënë se koncerti nuk do të ndodhte po të ishte ai në Shqipëri. 

“Rigels Rajku, Stresi ku jeni ju që thoshit kena me ndalu këtë koncert”, shkruante komentues, ndërsa Stresi ia ktheu: “Ai ka këndu për qef e se ka ndal askush. Ai ia arriti misionit të vet fajin ua ka Edi Rama, sta ka as Stresi as Noizy as askushi. Unë jam në Londër, nuk jam në Shqipëri për këtë padrejtësi, jam larg vendit tim. Mos përmend më emrin tim të lutem se po të isha aty të tregoj a ish bo a jo”. 

 

 804C341A-C0C0-4C65-8B52-86CB7CEFD98D_1.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0036311149597168