INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi të gjithë menduan se na prezantoi me të dashurin, Enca lë pak për të imagjinuar me të brendshmet transparente dhe pyet: Pse më doni? [FOTO]

Pasi të gjithë menduan se na prezantoi me të dashurin, Enca lë pak për të imagjinuar me të brendshmet transparente dhe pyet: Pse më doni? [FOTO]

Publikuar më: 18:53 11-01-2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, nuk po i ndalë pozat provokuese.

“Mbreteresha shqiptare e Instagram” po vazhdon me pozat e setit të ri fotografik, që ka bërë e veshur vetëm me të brendshmet e gjelbërta dhe transparente.

Pikërisht në këto imazhe të publikuara së fundmi i saj i fundit, Enca sërish provokon pa pasur komplekse.

Në fokus të kësaj fotografie ishte sërish gjoksi bombastik i këngëtares, kurse mbishkrimi që i la asaj ishte “Përse më doni mua?”.

Menjëherë kanë vërshuar komentet ndaj këtë i postimi ku dalin ne pah pjesët e saj më intime.

View this post on Instagram

Why do you love me ? ?

A post shared by ENCA (@enca) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.014538049697876
    array(1) { ["section"]=> string(145) "pasi-te-gjithe-menduan-se-na-prezantoi-me-te-dashurin-enca-le-pak-per-te-imagjinuar-me-te-brendshmet-transparente-dhe-pyet-pse-me-doni-foto-84171" }