INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Oriola Marashi publikoi foton me gjoksin jashtë, e ëma e saj ka diçka për t’i thënë: Yyy...[FOTO]

Pasi Oriola Marashi publikoi foton me gjoksin jashtë, e ëma e saj ka diçka për t’i thënë: Yyy...[FOTO]

Publikuar më: 23:08 20-11-2018

Oriola Marashi sa herë që publikon foto në rrjetet sociale, sigurohet që të rrëmbejë vëmendjen e publikut dhe ia del gjithmonë.

Kështu bëri edhe me fotografinë e fundit të ndarë me ndjekësit e saj ku shfaqej shumë seksi me një “make up” perfekt dhe një fustan nate, por të gjithëve na shkuan sytë te gjoksi i saj pasi e kishte zbuluar më shumë se zakonisht.

Megjithatë, pëlqimet dhe komentet pozitive nga fansat nuk kanë munguar, e një prej tyre ishte edhe e ëma e saj Xhoi Jakaj e cila i shkroi: “Yyy bukuroshe mamit, flokë arta ime ti. Love”.

xoi.jpg

Article Logic
Execution time: 0.007443904876709