INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas uraganit shkatërrues Dorian, plazhet e SHBA-së mbulohen nga kokaina 'Diamant'

Pas uraganit shkatërrues Dorian, plazhet e SHBA-së mbulohen nga kokaina 'Diamant'

Publikuar më: 11:23 05-09-2019

Uragani Dorian ka sjellë shkatërrime të mëdha në SHBA dhe miliona njerëz janë evakuuar.

Por, dje në brigjet e Floridas, erërat e frikshme kanë sjellë një sasi të madhe kokaine.

Autoritetet zbuluan pakot e çuditshme, teksa po patrullonin përgjatë bregdetit. Ata gjetën 16 pako më kokainë, e cila kapte vlerën e 400 mijë dollarëve. Sipër njërës prej pakove shkruhej “DIAMANT”.

Uragani Dorian më në fund u largua nga ishujt Bahamas të martën, duke lënë pas shkatërrimin e përshkruar si “apokaliptik” dhe që dukej sikur e kishte shkaktuar një bombë.

d1.PNG

d2.PNG

d3.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0039100646972656