INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Taynës dhe Rinës, ish-i dashuri i Kylie Jenner “fiksohet” me Trejsi Sejdinin, ja ç’ka bërë! [FOTO]

Pas Taynës dhe Rinës, ish-i dashuri i Kylie Jenner “fiksohet” me Trejsi Sejdinin, ja ç’ka bërë! [FOTO]

Publikuar më: 15:30 19-12-2020

Trejsi Sejdini është një nga modelet dhe vajzat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. E reja tërheq vazhdimisht vëmendjen e të gjithëve me pozat provokuese që merr në profilin e saj në “Instagram”.

Përveç jetës profesionale, ajo tërheq vëmendje edhe për atë private, ndërkohë që së fundmi është “pikasur” nga reperi i njohur Tyga. Duket se reperi me famë botërore nuk i ka rezistuar dot bukurisë e tipareve seksi të modeles shqiptare, duke i bërë folloë në rrjete sociale.

Nuk e dimë nëse dyshja ka folur apo thjesht pëlqehen nëpërmjet fotove, ndaj këtë presim të na e zbulojë Trejsi.

Mirëpo ajo që dimë është se Trejsi nuk është shqiptarja e vetme që Tyga ndjek, pasi në këtë listë të tij janë edhe emra të njohur si Tayna dhe Rina Balaj.

 

tyge.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0083010196685791