INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas suksesit të 'Nallane', Flori Mumajesi dhe Arilena Ara bashkojnë forcat me një super HIT

Pas suksesit të 'Nallane', Flori Mumajesi dhe Arilena Ara bashkojnë forcat me një super HIT

Publikuar më: 22:28 15-11-2019

Edhe pse kanë kaluar dy vite nga lançimi këngës ‘Nallane’, një bashkëpunim muzikor mes kantautorit Flori Mumajesi dhe këngëtares Arilena Ara, kënga është hit akoma dhe ‘ndez’ jetën e natës.

Por dyshen mesa duket nuk e deh suksesi, dhe ka vendosur të sjellë një tjetër bashkëpunim.

Të paktën kështu po aludohet në mediat online, pas publikimit të disa fotove në profilet respektive të secilit prej këngëtarëve.

Edhe Arilena, edhe Flori kanë pozuar në një sfond bardh e zi, duke lënë të kuprohet se diçka po gatuhen dhe ata po realizojnë foton që do të jetë cover i këngës së tyre rë re.

Kujtojmë se Flori pak ditë më parë njoftoi se do të publikojë dy këngë të reja, ndërsa Arilena kohët e fundit është parë shpesh në studio muzikore.

-640-0-5dce671300603_copy.jpg-640-0-5dce67139c971.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0076830387115479