INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas sharjeve +18 në emision, këngëtari i kthehet Renato Mekollit: Ky qenka ... [FOTO]

Pas sharjeve +18 në emision, këngëtari i kthehet Renato Mekollit: Ky qenka ... [FOTO]

Publikuar më: 21:05 03-11-2018

Videot e shef Renato Mekollit në emisionin e tij “Hells Kitchen” janë bërë virale ditët e fundit.

Emisioni që ka në qendër gatimin është një sfidë për të gjithë konkurentët të cilët duhet të durojnë presionin e shefit, ndërsa rastet kur Renato u ka plasur pjatat në tokë dhe i ka ofenduar nuk kanë qenë të pakta.

Së fundmi këngëtari shqiptar, Skerdi Ago ka postuar në InstaStory-n e tij disa video nga momentet pikante të emisionit, ndërsa ka shkruar “Për lesh ky qenka tip” si dhe “Gangsteri më i madh për momentin”.

Screenshot_2.jpg

Screenshot_1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073370933532715
    array(1) { ["section"]=> string(82) "pas-sharjeve-18-ne-emision-kengetari-i-kthehet-renato-mekollit-ky-qenka-foto-77550" }