INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas publikimit të këngës 'Electricity', fansi shqiptar ka diçka për t'i thënë Dua Lipas, ajo i përgjigjet kështu! [FOTO]

Pas publikimit të këngës 'Electricity', fansi shqiptar ka diçka për t'i thënë Dua Lipas, ajo i përgjigjet kështu! [FOTO]

Publikuar më: 18:50 08-09-2018

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të kërkuara në botë dhe kjo falë HIT-eve tënjëpasnjëshme. Albumi i saj ka qenë një ndër më të shiturit dhe turi i saj nëmbarë botën gjithashtu ka qënë ndër më të mëdhenjtë për vitin 2018. Por Dua nuk ka ndërmend të ndalojë dhe ne këtë nuk e duam.

Së fundmi Dua ka bërë namin me këngën më të re, 'Electricity' në bashkëpunim me Diplo, Silk City dhe Mark Ronson, ku ky i fundit ka bashkuar të gjithë për të qenë pjesë e kësaj kënge. Edhe pse arriti në vendin e parë si trend muzikor nëYouTube në mbarë botën , Duas i munguan një pjesë e fansave të saj besnikë, ata nga Kosova.

Një prej fansave të këngëtares i lë një koment këngëtares ku i thotë se në Kosovë, videoja nuk mund tëluhet. Por pa pritur ai merr një përgjigje nga vetë Dua. Ylli shqiptar i dërgon puthje dhe i thotë se tani është rregulluar dhe mund ta shohë./intv.al/

4c169428-b107-4518-b803-6c72d9cd4325.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0089349746704102