INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Përputhen, Tea Trifoni moderatore e një emisioni, zbulohet ku do e shohim

Pas Përputhen, Tea Trifoni moderatore e një emisioni, zbulohet ku do e shohim

Publikuar më: 12:29 25-08-2021

Tea Trifoni ka qenë një ndër konkurrentet më të komentuara të “Përputhen”, e cila ka bërë shumë zhurmë në media.Ajo ishte një ndër më të preferuarat nga emisioni, por edhe pas largimit ka qenë në qendër të mediave rozë, sidomos për lidhje-ndarjen nga Bearti.

Mirëpo, sic duket ish-konkurrenten e “Përputhen”, do ta shohim së shpejti si moderatore.

Ajo është parë së fundmi në ambientet e “Top Channel” dhe burime për “Vip-magazine” kanë konfirmuar se Tea do të jetë moderatore në një prej emisioneve të këtij televizioni.

Se ku konkretisht, ndoshta do e mësojmë në ditët në vijim.

 

Article Logic
Execution time: 0.0036089420318604