INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes nga Sara, Atdheu filmohet duke puthur ish-konkurrenten tjetër të Përputhen: Ti je i çmendur…

Pas ndarjes nga Sara, Atdheu filmohet duke puthur ish-konkurrenten tjetër të Përputhen: Ti je i çmendur…

Publikuar më: 18:27 10-06-2021

Pak ditë më parë Atdheu konfirmoi ndarjen nga Sara me një postim në Instastory ku shkruante se ai dhe Sara nuk janë më bashkë dhe fliste për dikë të cilin dikur e quante vëlla e sipas tij ia ka punuar pas shpine. Pas ndarjes nga Sara, Atdheu është afruar shumë me ish-konkurrenten Shqipe Hysenaj. Dyshja duket se i kanë lënë pas keqkuptimet dhe sot janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Madje gjatë videos së publikuar nga Shqipja, Atdheu i dhuron asaj një puthje duke e lënë të habitur.

-640-0-60c2048730abd.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037071704864502