INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes nga Benardi, Xheni e BB9 prezanton dashurinë e re dhe me siguri as nuk ju ka shkuar në mendje [FOTO]

Pas ndarjes nga Benardi, Xheni e BB9 prezanton dashurinë e re dhe me siguri as nuk ju ka shkuar në mendje [FOTO]

Publikuar më: 21:58 11-07-2018

Ajo është një nga ish banoret më tërheqëse dhe njëkohësisht më të përfolura pas përfundimit të Reality Shoët Big Brother 9. Xheni Mhillaj u përfshi në një diskutim të gjerë pas ndarjes nga partneri i saj Benardi dhe tashmë vazhdon të jetë po aq aktive në media pasi vendosi të rikthehej në Shqipëri për një kohë të gjatë.

Megjithatë, shumë muaj pas ndarjes së bujshme, duket se ish-banorja ka gjetur një dashuri të re. Trendin e fundit të Instagramit, ku ndjekësit të bëjnë pyetje dhe ti i përgjigjesh në Instastory, e provoi edhe Xheni. Ajo ka habitur fansat kur pyetjes nëse është në një lidhje, i është përgjigjur me 'Po'.

"Jam dashuruar me qenin tim", shkruan me pas ish-banorja, duke i sqaruar të gjithë.

PO.png

Article Logic
Execution time: 0.0080478191375732