INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Këngës Magjike, Fifi ka dy fjalë për fituesen Anxhela, Elhaida Danin dhe Samantën [FOTO]

Pas Këngës Magjike, Fifi ka dy fjalë për fituesen Anxhela, Elhaida Danin dhe Samantën [FOTO]

Publikuar më: 19:34 11-12-2017

Uragani Fifi është një ndër personazhet e njohur më të pëlqyera që pas daljes së parë në tregun muzikor. U rendit e treta në Këngën Magjike dhe ate natë ajo bëri të gjithë për vete me këngën e saj “Zhurmë”  dhe jo më kot doli kënga HIT e festivalit. Te shumte ishin ata qe prisnin qe te ishte ajo triumfuesja por gjë që nuk ndodhi. Vendin e parë e fitoi Anxhela Peristeri, në vend të dytë Elhaida Dani ndërsa e katërta u rendit Samanta Karavello. Mirëpo Fifi ka dy fjalë për këto tre këngëtare.

“Jeni artiste me plotkuptimin e fjalës. Urime për çmimet dhe ju shtofshin sukseset. Ndjehem e privelegjuar që isha në konkurrim me juve. Në fund të fundit dimensionin “Art&Muzikë” e kemi përfaqësuar denjësisht dhe kemi përcjellë emocion, dashuri dhe pozitivitet te publiku. Zoti ju bekoftë”,-shkruan Fifi ne postimin ne Instagram./intv.al/

 

Article Logic
Execution time: 0.0037760734558105