INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas fotos ‘hot’ fansat i thonë depilohu, reagon Alban Ramosaj [FOTO]

Pas fotos ‘hot’ fansat i thonë depilohu, reagon Alban Ramosaj [FOTO]

Publikuar më: 21:46 10-01-2018

Në media u bë ‘nami’ me një foto të këngëtarit, Alban Ramosaj. Tek fotoja ai shfaqej i zhveshur në shtrat, ku nuk mungonte as ekspozimi i ‘piersing’ tek thithka, por ajo që i bëri përshtypje ndjekësve te tij ishte faksti se Ramosaj kishte gjoks leshator dhe kështu ata po i komentonin të depilohej. Kjo gjë nuk i ka pëlqyer këngëtarit dhe ka reaguar përmes një fotoje në ‘Insta Story’.

"Për ata që ju duket e çuditshme dhe më këshillojnë të depilohem, më lejoni t'ju them se është një tipar simbolik i gjinisë sime dhe jam shumë krenar për këtë", shkruan Ramosaj./intv.al/

10665a13391495733f1f3932abdf4ec2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.002255916595459