INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Baby G, Chris Brown ndjek edhe këtë shqiptare në Instagram [FOTO]

Pas Baby G, Chris Brown ndjek edhe këtë shqiptare në Instagram [FOTO]

Publikuar më: 00:14 06-12-2017

Mesa duket Chris Brown “vdes” pas shqiptareve…

Ylli me famë botërore, Chris Brown, sapo ka ndjekur në rrjetin social, Instagram një personazh shumë të dashur pë hqiptaret. Edhe pse Chris i ka 41 milion ndjekës në rrjetet sociale dhe të pakët janë ata që ndjek, pas Baby G ai ka vendosur të ndjekë në Instagram edhe një tjetër shqiptare. Bëhet fjalë për motrën seksi të Rita Ora-s, Elenën. Intv.al jus jell foton nga momenti që Chris ndjek motrën dhe në të njëjtën kohëmenaxheren e Ritës./intv.al/

cd149aa5-7e8a-45e7-9107-ba1f72815891.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003709077835083