INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas akuzave të Linda Halimit për ngacmim seksual, reagon e dashura e Bleros: Kqyr me sy e s’është...

Pas akuzave të Linda Halimit për ngacmim seksual, reagon e dashura e Bleros: Kqyr me sy e s’është...

Publikuar më: 15:37 15-11-2023

Pas debateve të ashpra mes Lindes dhe Blero, ku këngëtarja hodhi akuza të rënda ndaj tij, ka reaguar edhe e dashura e Bleros. Ajo ka postuar një status ku shkruan se Linda nuk ka faj sepse Blero është seksi.

"Kam dy fjalë për Lindën kqyr me sy e so për ty. Jo, po bëj shaka, shiko burrin tim pa frikë, e di që hera e fundit që ke parë diçka kaq të bukur ka qenë 12 vjet më parë.

Ai është thjesht seksi, nuk ka faj Linda!", shkruan e dashura e këngëtarit.

-640-0-gfgfgf-1700038716.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0031218528747559