INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
PARENTHOOD

PARENTHOOD

Publikuar më: 17:35 27-09-2017


Ato janë katër vëllezër dhe motra. Në faza të ndryshme, të të qënurit prindër. Një është i çoroditur. Një është i arsyeshëm. Një është e zënë. Dhe një, po përpiqet. Plus ata që nisën gjithçka. Me një kast aktorësh të mrekullueshëm.

Më shumë në këtë kategori: « PRETTY LITTLE LIARS
THE VAMPIRE DIARIES »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078527927398682
    array(1) { ["section"]=> string(16) "parenthood-37624" }