INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Paralajmëroi Tean, Fation Kuqari i del në mbrojtje dhe shpërthen KEQ kundër Andit: Yy barb**n...

Paralajmëroi Tean, Fation Kuqari i del në mbrojtje dhe shpërthen KEQ kundër Andit: Yy barb**n...

Publikuar më: 18:32 07-04-2021

Andi bëri një paralajmërim të fortë pas rrëfimit të Teas. Ai tha se kur të ketë 30 mijë followers në Facebook, do të reagojë mbi fjalët e saj. (Lexo këtu)

"Si fillim vjen njohja, pastaj lidhja, pastaj vjen “Për’puthen”, dhe ndahesh…Siç kam thënë, është naiviteti që të bën të flasësh. Gjithsesi presim, sepse dhe unë do të jap variantin tim… Në momentin që do të kem 30 mijë follow në faqen time në Facebook do të bëj aty reagimin tim për fjalët e Teas. Do ketë gjëra të forta!”, shkroi Andi.

 -640-0-606dce0d4808a.jpg

Nisur nga deklarata e tij, Fation Kuqari e ka thumbuar keq në rrjete sociale.

“Në ça bote jetojmë meshkuj që lënë (emoji i një pjeshke) me koncesion për follow, mendo për lekë çfarë bëjnë. Yy barbona. Po kapa 3000000K follow në Faceboom ose në Instagram do tregoj si bëj shurën”, ka shkruar ish-konkurrenti me ironi.

 

 -640-0-606dce7e9dad6.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084490776062012