INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pak pas lindjes, deputetja e PD shfaqet në formë mbresëlënëse! [FOTO]

Pak pas lindjes, deputetja e PD shfaqet në formë mbresëlënëse! [FOTO]

Publikuar më: 12:34 14-08-2017

Së fundmi deputetja demokrate është bërë nënë për herë të parë duke lindur dy binjakët e saj.

Megjithatë “mundimi i dyfishtë fizik” duket se nuk e ka penguar aspak Jorida Tabakun që të kthehet në një formë shumë të mirë në kohë rekord. Diçika e tillë shihet shumë qartë në një takim të deputetes demokrate me përfaqësues të Ambasadës Amerikane. Zonja Tabaku duket shumë elegante në një fustan shik me vija, dhe nëse duket kaq mirë në kaq pak kohë, jemi kuriozë ç’pamje do na rezervojë në muajt në vijim.

jorida1.jpg

jorida2.jpg

jorida3.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033249855041504