INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pak kohë pasi iu bë lidhja publike, Tayna ndahet nga futbollisti dhe milioneri italian?!

Pak kohë pasi iu bë lidhja publike, Tayna ndahet nga futbollisti dhe milioneri italian?!

Publikuar më: 11:30 03-10-2022

Tayna është treguar gjithmonë shumë e rezervuar rreth jetës private, mirëpo paparacët zbuluan para disa muajsh lidhjen e saj të dashurisë. Vetëm pak kohë më parë në rrjet qarkulloi një video e reperes duke u puthur me agjentin milioner të futbollistëve të famshëm, Giovanni Santoro.

Megjithatë, kjo histori dashurie nuk ka zgjatur shumë. Duket se dyshja janë ndarë pasi ato nuk janë parë më bashkë si dhe nuk ndiqen më as në rrjete sociale.

CB788204-8CE1-4C01-BB91-E85D13ACD464.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0033121109008789