INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Orinda Huta paska marrë mbiemrin e burrit dhe nuk është Turi arsyeja! [FOTO]

Orinda Huta paska marrë mbiemrin e burrit dhe nuk është Turi arsyeja! [FOTO]

Publikuar më: 22:35 28-04-2019

Orinda Huta ka treguar për herë të parë se përse zgjodhi të marrë mbiemrin e Turit. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Orinda ka bërë të ditur se ka vendosur të mbajë mbiemrin e bashkëshortit, pikërisht atë Hysko sepse ashtu donte këngëtarja, jo se Turi ka ndërhyrë.

Faktikisht ajo tregon se kjo ka ndodhur kur çifti janë martuar por meqenëse i ka kaluar afati i pasaportës e ka ndryshuar edhe aty.

“Hahahahah u bëra ‘Hysko’ për një arsye .. zonjat e gjendjes civile më pyetën mbi 10 herë ë isha e sigurt, kujtonin se ishte Turjani arsyeja, por i thashë jo është vendim personal unë do jem gjithmonë një ‘Huta’ gjithsesi e me shumë qejf… P.S. kjo gjë ndodhi që kur u martuam , tani thjesht më skadoi pasaport”, ka shkruar Orinda pranë fotos.

hysko.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035040378570557