INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Operacion policor në Itali/ Arrestohen 3 shqiptarë, të dyshuar për trafik droge

Operacion policor në Itali/ Arrestohen 3 shqiptarë, të dyshuar për trafik droge

Publikuar më: 18:12 02-02-2019

Tre shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane nga një operacion blic. Shqiptarët u kapën me 50 kg hashash. Ata quhen Pandeli Prifti, lindur në 1.4.1979; Lulzim Ndreu, lindur në 14.4.1977 dhe Kujtim Rrapushi, lindur në 26.4.1976.

Dyshime të forta ngjalli prej tyre, se përveç drogës, rezultoi se ishte në kërkim sepse nuk kishte kryer tre vite burg për krimet që kishte kryer në provincën e Romës.

Ky person, për të shmangur të gjitha kontrollet, kishte një kartë identiteti false me të cilën besonte mund të shpëtonte gjithmonë.

Article Logic
Execution time: 0.0036799907684326