INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ooo sa bukur! Gigi Hadid dhe Zayn Malik publikojnë FOTON e parë familjare me vajzën e tyre dhe duken më të lumtur se kurrë!

Ooo sa bukur! Gigi Hadid dhe Zayn Malik publikojnë FOTON e parë familjare me vajzën e tyre dhe duken më të lumtur se kurrë!

Publikuar më: 23:33 02-11-2020

Modelja e njohur Gigi Hadid dhe Zayn Malik kanë postuar foton e parë familjare me vogëlushen e tyre, e cila erdhi në jetë pak kohë më përpara.

“Halloween-i im i parë”, ka shkruar Gigi përkrah fotos me një sticker.

Kjo është hera e parë që ata po e festojnë Haloween-in me të voglën e tyre. Gigi ka postuar një foto ku Zayn Malik po e mbante vajzën e tyre në krah dhe të dy po e shikonin me admirim.


Vajza e tyre e parë erdhi në jetë në muajin shtator dhe çifti duket më i lumtur se kurrë.

cifitii.png

Article Logic
Execution time: 0.0084879398345947