INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“O SHQIPE!” Brenda bisedës së Bebe Rexhës dhe Luar teksa argëtoheshin në Dubai [FOTO/VIDEO]

“O SHQIPE!” Brenda bisedës së Bebe Rexhës dhe Luar teksa argëtoheshin në Dubai [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 19:10 11-02-2018

Së fundmi një ndër lajmet më të bujshme ishte takimi i dy shqiptareve të famshme në Dubai. Ishte Luar Arani ajo që publikoi foto ku shihej së bashku me këngëtaren shqiptare, Bebe Rexha. Por çfarë ndodhi atë natë?

intv.al ka kontaktuar me Luar, këngëtaren e hitit “Dy”, këngë e cila ishte numri 1 në Rusi. Arani na tregoi ndodheshin në një ndër clubet më ta medha në Dubai dhe arsyeja ishte se motra e saj, Olesia Arani dhe papritur afër tyre vjen Bebe Rexha. Luar tregon se Bebe ishte ndër personat më të mirë që ka njohur dhe gjatë gjithë kohës fjala e saj që u drejtohej ishte: “O SHQIPE!”.

Bebe atë natë ishte vetëm për qejf dhe i ftoi këngëtaren shqiptare së bashku me mikeshat e saj në të njëjtën tavolinë. Madje Bleta i ftoi edhe në ‘’after party’’ por shihni fotot dhe videot që intv.al siguroi nga kjo natë./intv.al/

82777f76-8bc8-48a0-adc9-a495de3cc3a9.jpg

4924864f-e976-42a2-9f89-21fbecc5365f.jpg

lu.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036509037017822