INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nusja e NOIZY-it duhet të plotësojë këtë kriter! [FOTO]

Nusja e NOIZY-it duhet të plotësojë këtë kriter! [FOTO]

Publikuar më: 10:36 03-06-2020

Reperi i njohur shqiptar Noizy ka qenë i ftuar së fundmi në emisonin “Në kurthin e Piter Pan”.

Pasi u pyet nga vogëlushët nëse e ka gjetur gruan apo jo dhe pasi Noizy tha se “do ta gjejë” tani që i ka plotësuar të gjitha gjërat që ka dashur, fëmijët nuk ia kursyen as pyetjen për “kriteret” që duhet të plotësojë njeriu me të cilin reperi do të zgjidhte të kalonte jetën.

“Kur shoh nënën dhe motrën time, sa të dashura dhe sa të përkushtuara, them se dua t’i ngjajë nënës dhe motrës sime. Natyrisht, të gjitha nënat janë shumë të mira dhe të gjithë djemtë i duan nuset si nënat e tyre, por unë vërtet dua që ta ketë personalitetin aq të dashur sa nëna ime…” – tha reperi. 

Pra, kur Noizy të gjejë nusen, do shohë nëse i ngjan nënës së tij.

lingz.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003413200378418