INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk pritej! Dikur ishin pjesë e të njejtin televizion, sot aktori i njohur tallet me Arbana Osmanin: T’i blejmë një…

Nuk pritej! Dikur ishin pjesë e të njejtin televizion, sot aktori i njohur tallet me Arbana Osmanin: T’i blejmë një…

Publikuar më: 19:34 20-10-2021

Të drejtosh një spektakël live për disa orë nuk është aq e lehtë sa duket, e sidomos nëse flasim për “Big Brother”. Pasi ka qëndruar gjatë në këmbë dhe mbi taka shpesh Arbana ulet në skenë, veprim që është komentuar gjithnjë. Vlen të përmendet se ky është një veprim që e bën dhe Maria De Filippi.

Së fundmi, aktori i njohur i humorit Elvis Pupa ka bërë në Instagram një status lidhur me këtë, shkruan news31.al Teksa ka postuar një foto nga spektakli i mbrëmshëm, ai e quan me humor “Arbana De Filipi” dhe shkruan:

“Them të mbledhim lekët ti blejmë një stol Arbana de Filipit se pa qamet tu fshi studion me plaçkat e trupit” ,- shkroi ai.

StorySaver.Org-elvispupa_247179056_4742572555807760_1417456402556691045_n.jpg

 

 

Në postimin e tij Elvisi i ka bërë tag edhe faqes së “Big Brother VIP Albania”. Mbetet për tu parë nëse herën tjetër do ketë një stol për Arbanën.

Article Logic
Execution time: 0.0029881000518799