INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk keni ide?! Ja 9 stile që duhet të ndjekë çdo femër gjatë gjithë vitit [FOTO]

Nuk keni ide?! Ja 9 stile që duhet të ndjekë çdo femër gjatë gjithë vitit [FOTO]

Publikuar më: 14:32 03-01-2019

Të gjithë e dimë që femrat e kanë shumë të vështirë të vishen njësoj dy herë, dhe për këtë nevojitet që 365 kombinime veshjesh për çdo vit! Kjo gjë do të thotë që pavarësisht aftësive tona për tu stiluar, çdokujt i duhet një dorë ndihmë që veshjet t’ju bëjnë gjithmonë që të ndiheni mirë.

Për këtë përdorni formulën e kombinimeve. Nëse keni investuar në gardërobë për veshjet që doni, si xhinset, atletet, etj., atëherë ju duhet të bëni pak matematikë.

1. Xhaketë ushtarake + fustan me lule + çizme deri te kyçi

fundi.jpg


2. Bluzë ose këmishë me kopsa + xhinse stil “boyfriend” + këpucë/sandale me taka

syzettt.jpg


3. Pantallona dhe këmishë xhinse + këpucë të sheshta të zeza

cdogjchin.jpg


4. Fustan poshtë gjurit + këpucë me taka

fustanipo.jpg


5. Xhaketë xhins + fustan të bardhë + atlete

xhaki.jpg


6. Bluzë e shkurtër + fund poshtë gjurit + sandale me lidhje te kyçi

blzuehsk.jpg


7. Bluzë me vija + xhinse + shall

bij.jpg


8. Xhaketë lëkure + fustan i thjeshtë + këpucë të kuqe

lekur.jpg

 

9. Pallto + golf + pantallona kauboj

kauboj.jpg


Burimi: Who What Wear

Article Logic
Execution time: 0.0034739971160889