INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Nuk keni dëgjuar gjë akoma’! Pas ndarjes nga Keisi, Stresi largohet nga Tirana me një vendbanim të ri zbulohet vendi ku do jetojë [FOTO]

‘Nuk keni dëgjuar gjë akoma’! Pas ndarjes nga Keisi, Stresi largohet nga Tirana me një vendbanim të ri zbulohet vendi ku do jetojë [FOTO]

Publikuar më: 14:30 05-09-2019

Stresi dhe ish e fejuara e tij, Keisi, vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media pas ndarjes për shkak të postimeve që shpeshherë është thënë se i dedikoheshin njëri-tjetrit.

2.jpg

Disa ditë më parë në një një intervistë më ndjëksit e saj Keisi u shpreh se nuk do të kthehet më në Shqipëri.

“E ardhmja ime është Kanadaja. Jam rritur këtu nuk mund të përshtatem dot me jetesën në Shqipëri”- është shprehur Keisi.

Së fundmi, edhe vetë reperi Stresi do të braktisë së shpejti Tiranën dhe do të fillojë një jetë të re.

Këtë gjë e bëri vetë të ditur reperi me anë të një psotimi në llogarinë e tij në Instagram.

“Ja dhe një dite e ikur, histori, aventura te jetuara ! Kjo është Jeta , por prapëseprapë vjen një moment në jetën e gjithsecilit që kërkon ndryshim. Ndonjëherë thjesht ikën ! Mund të jetë një vend, person , biznes etj ! Shokët e vërtetë mbeten te njëjtë dhe pse mund te kesh vite,muaj e dite pa i pare! Ata janë ne zemër, ne dite te bukura si dhe ato te vështira! Prej Sot Jam Official Banori Me I Ri I Prishtines. Skini Degju Gjo Akoma Ca keni me degju Ne ditët Ne Vijim"- ka shkruar Stresi në postimin e tij.

 

Article Logic
Execution time: 0.0038738250732422